Oferta występów

Ludzie poszukują w kulturze inspiracji dla własnego życia.

Chcą, aby proponowane wydarzenia były intelektualną inspiracją i duchowym przeżyciem.


Zatem jak wzbogacić repertuar i swoje propozycje, aby Państwa Placówka stała się centrum artystycznej i intelektualnej inspiracji?

Na tę potrzebę odpowiada spektakl "Tańczący z Orłem".
To wyjątkowa uczta dla ducha, która przyciągnie gości nie jeden raz.

„Tańczący z Orłem” jest spektaklem ilustrowanym i legendą i balladami, gdzie świat opowieści przenika się z realnym życiem współczesnego bohatera, a wyobraźnia odbiorcy i poruszone uczucia zacierają granicę pomiędzy sceną a słuchaczem.

W „Tańczącym z Orłem” męstwo i odwaga bohatera tryumfuje nie w walce, lecz w wychodzeniu na przeciw własnemu przeznaczeniu. "Tańczący z Orłem" zmienił w swoim życiu wszystko. Zaufał w swoje prawo do zmiany, do realizowania pragnień i bycia szczęśliwym. Jego historia to poszukiwanie samego siebie i uzdrawiającej miłości.

Ballady napisane sercem.
Słowa ballad dotykają prostych prawd, tych, o których trudno tak zwyczajnie powiedzieć. Kiedy je wyśpiewać – łatwiej trafiają do serca; stają się oczywistą prawdą o życiu takim, jakim je przeżywamy.

Odbiorca tekst za tekstem poznaje historię „Tańczącego z Orłem” i odnajduje podobieństwa do własnego życia, wyrusza we własną emocjonalną podróż.
Ta atmosfera zdecydowanie wyróżnia spektakl spośród innych wydarzeń artystycznych.

Przyjazna muzyka
Muzyka grana na gitarze akustycznej uzupełniona aranżacjami etnicznymi tworzy sprzyjający klimat dla wyjątkowych przeżyć, które odbiorca zapamięta na zawsze.

Czas trwania spektaklu 90 minut

Zaproś "Tańczącego z Orłem" dzisiaj