Polityka prywatności

Właścicielem i administratorem Twoich danych osobowych jest serwis Tańczący z Orłem.

Przyjęliśmy niniejszą Politykę Prywatności, która określa, w jaki sposób przetwarzamy informacje zbierane przez Tańczący z Orłem, a także podaje powody, dla których musimy gromadzić niektóre Twoje dane osobowe. W związku z tym przed rozpoczęciem korzystania z serwisu należy zapoznać się z niniejszą Polityką Prywatności. Dbamy o Twoje dane osobowe i gwarantujemy ich poufność i bezpieczeństwo.

Gdy odwiedzasz Tańczący z Orłem, automatycznie gromadzimy pewne informacje, które nam przekazujesz (w tym między innymi imię, nazwisko, adres, informacje dotyczące płatności itp.) podczas rejestracji, aby móc zrealizować umowę.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo danych klientów, w związku z czym możemy przetwarzać tylko minimalną ilość danych użytkownika, w zakresie niezbędnym do utrzymania serwisu. Informacje zbierane automatycznie służą wyłącznie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć oraz do ustalenia informacji statystycznych dotyczących korzystania z serwisu. Te informacje statystyczne nie są w inny sposób agregowane w celu identyfikacji konkretnego użytkownika systemu.

Możesz odwiedzić tę witrynę bez informowania nas, kim jesteś lub ujawniania jakichkolwiek informacji, na podstawie których ktoś mógłby Cię zidentyfikować jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak chcesz skorzystać z niektórych funkcji serwisu, chcesz otrzymywać nasz newsletter lub podać inne dane poprzez wypełnienie formularza, możesz podać nam dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania, organizacji, tel. Możesz zrezygnować z udostępniania nam swoich danych osobowych, ale wtedy możesz nie mieć możliwości skorzystania z niektórych funkcji serwisu, np. nie będziesz mógł otrzymywać naszego newslettera lub kontaktować się z nami bezpośrednio z poziomu serwisu. Użytkownicy, którzy nie są pewni, jakie informacje są obowiązkowe, mogą skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce kontakt.