Zygmunt Pulsson urodził się w 1958 r. w Warszawie.
Dawno temu – biznesmen, po dawno temu – mentor, znawca ludzkiej natury, senior master coach, wynalazca opatentowanego urządzenia do fizjoterapii i psychoterapii.

Artysta, kompozytor, autor, opowiadacz życia.
Jego twórczość jest wynikiem wielu osobistych przeżyć, interakcji i dochodzenia do życiowych prawd.

Kiedyś powiedział: „Zacząłem pisać, kiedy wiedziałem co chcę przekazać. Zacząłem przekazywać, kiedy zacząłem wierzyć w przeznaczenie i siebie”.

O życiu, jego zawiłościach i rozwiązaniach w charyzmatyczny sposób opowiada i śpiewa podczas swoich występów. Jego talent twórczy ujawnił się w 1997 roku po zawale serca i śmierci klinicznej. Muzyka i teksty zaczęły płynąć. Napisał ponad 100 tekstów ballad z morałem.

Jest autorem libretta, tekstów pieśni i muzyki i do spektaklu "Tańczący z Orłem".
Jego inne projekty muzyczne to recitale: "Ścieżka Duszy", "Cztery Twarze", "Patent na Świry”. Jest autorem tomiku "Wierny Sobie" i "Patent na Świry".

„Nigdy nie opuszczaj siebie, tańcz z własnym duchem” – to kwintesencja przekazów Zygmunta i tak Zygmunt Pulsson żyje. Podąża swoją życiową drogą. Wybrał ją choć nie zawsze była łatwa, a jego twórczość to niemal dokumentalny zapis przeżyć, doświadczeń i bezcennej wiedzy zdobywał od swoich mistrzów.

O swoim życiu i pracy opowiadał na łamach takich pism jak: "Zwierciadło", "Nieznany Świat", "Wróżka". Wystąpił w programie telewizyjnym "Kwadrans dla grubasów" w TVP1. Kilkukrotnie brał udział w audycjach poświęconych rozwojowi osobistemu w Programie I i III Polskiego Radia. Bywał gościem Grażyny Dobroń w jej autorskim programie "Dobronocka".

W spektaklu „Tańczący z Orłem” Zygmunt wiedzę o życiu ubiera w garnitur sztuki scenicznej. Inspiruje, budzić emocje, powoduje uniesienie i refleksję. Wykorzystuje przywilej i rolę sztuki do angażowania i wyrwania widza z kurczowego trzymania się życiowych schematów i iluzji. Subtelnie konfrontuje odbiorcę z samym sobą.

Ekspresja Zygmunta doskonale koresponduje z ciepłem i spokojem jego partnerki życiowej i scenicznej Krystyny Pulsson, która tworzy narrację baśniowej opowieści spektaklu.

Krystyna Pulsson urodziła się w 1971 r. Pochodzi z Olsztyna.
Autorka scenariusza i reżyser przedstawienia

Doświadczona towarzyszka kobiet w podnoszeniu świadomości i odkrywaniu esencji kobiecości. Od wielu lat prowadzi kobiece kręgi i ceremonie. Była członkiem kręgu starszyzny na Międzynarodowym Zgromadzeniu Kręgów w 2015 r. Dla kobiet poszukujących połączenia ze swoją duchową naturą i cielesnością napisała książkę „Dzika Kobieta” – świadectwo podróży w głąb kobiecej duszy.
Terapeutka, facilitatorka Pulsson® Therapy i synchronizacji bioenergetycznej metodą Pulssona®.